O nás

predstavujeme vám našu účtovnícku spoločnosť

STRUČNE V BODOCH

Priemerndá doba odpovede sú 3 hodiny

180 hodín konzultácií mesačne

Máme už 91 spokojných klientov

História

V oblasti účtovníctva, miezd a daní sme profesionáli, ktorí ručia za svoju prácu. Zamestnávame odborných pracovníkov, ktorí sa neustále vzdelávajú vo svojich špecializáciách. Vďaka vzdelávaniu sme neustále v obraze o aktuálnom dianí, čo nám umožňuje byť pripravení na každú situáciu. Za našou prácou si stojíme natoľko, že v prípade kontroly daňovým úradom, sociálnou alebo zdravotnou poisťovňou svojich klientov na kontrole zastupujeme. Všetkým klientom pomáhame vyriešiť kontroly rýchlo, efektívne a bez pokuty. S našimi službami sa už nikdy nemusíte báť kontroly a zbytočných pokút. Staráme sa o podnikateľské zdravie svojich klientov. Za 17 rokov na trhu sme nazbierali množstvo skúseností ktoré predávame našim klientom. Mimo služieb účtovníctva, miezd a daní, ktoré odvádzame na toľko kvalitne, že sme pripravení kedykoľvek zastúpiť klientov pred kontrolnými orgánmi, poskytujeme komplexné ekonomické poradenstvo. Odborné poradenstvo v oblasti financií je prístupné pre všetkých našich klientov. Výsledkom našich služieb je komplexné podnikateľské poradenstvo. Našim cieľom je priniesť na trh komfort, ktorý podnikateľov odbremení od byrokracie a účtovno-ekonomických problémov. Len tak sa podnikatelia môžu naplno venovať rozvoju svojej firmy.

Ako pracujeme

Pracujeme ako silný team. Sme odborníci, ktorí milujú svoju prácu. Na úlohách pracujeme vždy spoločne, odvádzame tak nadštandardnú kvalitu služieb, ktorú jednotlivec nemôže dosiahnuť. Zakladáme si na korektných, blízkych a priateľských vzťahoch s každým našim zákazníkom či partnerom. Naši klienti u nás dostávajú množstvo osobnej pozornosti a individuálneho prístupu. Všetky otázky vždy zodpovieme odborne a zrozumiteľne. Vzájomná dôvera je pre nás veľmi dôležitá. Dobré vzťahy sú základom nášho podnikania.

Vízia

Našou víziou je priniesť na trh komfort, ktorý všetkých podnikateľov odbremení od byrokracie a účtovno-ekonomických problémov. Pomáhame podnikateľom vytvoriť množstvo času a energie, ktorý následne môžu využiť na rozvoj firmy a osobný život. Vytvárame tak prostredie, v ktorom pomáhame budovať úžasné spoločnosti, ktoré majú potenciál stať sa lídrami, zmeniť životy ľudí k a zlepšiť náš svet. Spokojnosť našich klientov zabezpečujeme poskytovaním kvalitných a odborných služieb. Postaráme sa o ťažkosti spojené so správu všetkých povinností, ktoré vám znepríjemňujú podnikateľský život. Meníme podnikateľský svet.

Implementáciou najlepších, moderných technológií a správne nastavenými pracovnými postupmi. Kvalitnými službami, za ktoré ručíme. Aktívnou komunikáciou s klientmi. Našu víziu premieňame v realitu šetrením času a energie svojich klientov a odborným, podnikateľským poradenstvom. Naši klienti s našou pomocou budujú firmy rýchlo a efektívne na pevných základoch.